Vitajte vo svete Dior

od | aug 6, 2023 | Dior | 0 komentárov

Francúzky majú štýl. Zobuďte aj vy v sebe tú slávnu femme fattale, osudovú ženu. Buďte ženou, ktorá sa nebojí používať výrazný červený rúž, ženou, ktorá naplní miestnosť, len čo do nej vstúpi. Ženou, ktorá je sebavedomá, zmyselná, ale aj podmanivá. Buďte ženou, ktorá sa miluje, stará sa o seba a dopraje si tú najlepšiu starostlivosť – starostlivosť DIOR.

Kto bol Christian Dior?

Christiana Diora vám určite predstavovať nemusíme. Čo ste však možno nevedeli je, že sa preslávil až vo veku 46-tich rokov. Bol to človek vytrvalý, perfekcionista. Možno práve preto spôsobil módnu revolúciu. Jeho kolekcia NEW LOOK zdôrazňovala ženskosť, a čo vtedy ženy potrebovali viac?

Vojna skončila, maskulínne oblečenie mohli zahodiť a znova sa zaodieť do krásnych šiat, zvýrazniť úzke pásy a oblé boky – ukázať ženu v sebe.dior

Bol to práve on, kto vo Francúzkach znova objavil ich povestný šarm. Muži ich zbožňujú a ženy obdivujú dodnes.

Krásne teraz, krásne navždy

Christian Dior bol celý život inšpirovaný a fascinovaný krásou. Tú nenachádzal len v módnych salónoch, ale aj v kvetinách. Čerpal z nich inšpiráciu, obdivoval ich vitalitu a vôňu.

Dior

Ani po jeho smrti značka nesúca jeho meno nezabudla a svetu predstavila výskumné centrum Dior. Viac ako 250 odborníkov sa tam podieľa n

a výskume kvetov, ktoré sú pestované v Dior záhradách. Tieto kvety sú pestované organicky, v súlade s prírodou, ale nebránia sa ani technologickému postupu. Dior čerpá z biodiverzity a extrahuje tak kozmetické ingrediencie, ktoré budú základom pre starostlivosť o pleť budúcnosti.

ROSE DE GRANVILLE

Asi najznámejším kvetom pestovaným v Dior záhradách je ruža – ROSE DE GRANVILLE. Delikátna, divoká a napriek tomu odolná. Vývoj Rose de Granville trval 9 rokov a je naozajstnou revolúciou vo svete kozmetiky a parfumov. Je to totiž po prvýkrát v histórii, čo bola kvetina vyvinutá s kozmetickými kritériami. Rastie naturálne, bez pesticídov a ekologicky.

Vedci dokázali presunúť jej vitalitu do kozmetiky Dior. Esencia z tejto ruže zabraňuje starnutiu pokožky. Nie je to po prvýkrát, čo sa značka Dior spoľahla na vedu a tak boli vytvorené produkty, ktoré sú kvalitné, trvácne a jemné. Vytvorili luxusnú starostlivosť o vašu pleť. My vám to ponúkame tiež.

Srdečne vás pozývame do našej oázy pokoja, krásy a vôní. Navštívte Inštitút Dior a doprajte si kvalitu, ktorú si zaslúžite.

Kozmetika a jej história

Kozmetika a jej história

Byť krásne, to je vrodená túžba žien. Chceme sa páčiť, byť obdivované a obletované. Chceli to už aj naše predchodkyne. Prišli na to, že aj keď príroda či gény neboli štedré, stále sa mohli zaradiť medzi vychýrené krásavice vďaka líčidlám. Pozrite sa s nami na prierez...

Filmy, ktoré majú štýl

Filmy, ktoré majú štýl

Kinematografia je spätá s módou už od čias, keď sa vo filme objavila prvá krásna žena. Návrhári totiž už v dvadsiatych rokoch minulého storočia chápali, že mekkou módy nie je len Paríž, Miláno či New York, ale hlavne Hollywood. V dobe, keď ľudstvo o internetovom...