O mne

mia mešťanová

Špecializujem sa na tvorbu príťažlivých a účinných textov, ktoré prilákajú pozornosť vašej cieľovej skupiny. Dokážem vytvoriť obsah na webové stránky, sociálne médiá, e-maily, tlačené reklamy, letáky a iné. 

V prípade záujmu o spoluprácu ma neváhajte kontaktovať na mia@mestanova.com

Môžete mi tiež nechať kontakt na vás v kontaktnom formulári. 

kto som? 

Copywriterka. Milovníčka literatúry, histórie a cestovania.

Texty zbožňujem už od malička. Prečítala som hromady kníh a potom som zatúžila písať vlastné. Môj obľúbený autor je Patrick Rothfuss a obľúbená poetka Rupi Kaur. 

Venujem sa copywritingu, tvorbe webových stránok a virtuálnej asistencii.

Budete o mne ešte počuť. 

Cena Cesty poznania PhDr. Františky Čechovej

V roku 2016 som sa zapojila do projektu Mladý človek a veda. Išlo o literárnu súťaž, kde som získala prvé miesto vo svojej kategórii a moja práca bola uložená do časovej schránky. Projekt bol súčasťou veľkého projektu Paradigmy budúcich zmien v 21. storočí, realizovaný Ekonomickým ústavom SAV Bratislava.

Cena primátora mesta Pezinok

V roku 2013 som získala cenu primátora mesta Pezinok v literárnej súťaži.  

Skúsená copywriterka

Svoju prvú skúsenosť ako copywriterka som mala už roky dozadu, ešte na strednej škole. Už vtedy som sa s písaním dokázala uživiť. 

Postarám sa vám o celý digitál. 

Nemusíte platiť grafika, webového dizajnéra, copywritera, PPC špecialistu a ešte aj špecialistu na sociálne siete. Vytvorím a otextujem vám celý web a postarám sa aj o pravidelný obsah na vašich sociálnych sieťach. 

b

Pútavé texty

Užívateľsky príjemný dizajn

Kreatívne riešenia

Slová sú nástrojom, ktorým ovplyvňujeme svet okolo nás. V dnešnej digitálnej ére, kde konkurencia na trhu neustále rastie, je kvalitný obsah kľúčovým rozdielom medzi úspechom a neúspechom.

A práve tu nastupuje copywriter.. 

novinky

Prečítajte si nové články na blogu.

Kozmetika a jej história

Byť krásne, to je vrodená túžba žien. Chceme sa páčiť, byť obdivované a obletované. Chceli to už aj naše predchodkyne. Prišli na to, že aj keď príroda či gény neboli štedré, stále sa mohli zaradiť medzi vychýrené krásavice vďaka líčidlám. Pozrite sa s nami na prierez...

Vitajte vo svete Dior

Francúzky majú štýl. Zobuďte aj vy v sebe tú slávnu femme fattale, osudovú ženu. Buďte ženou, ktorá sa nebojí používať výrazný červený rúž, ženou, ktorá naplní miestnosť, len čo do nej vstúpi. Ženou, ktorá je sebavedomá, zmyselná, ale aj podmanivá. Buďte ženou, ktorá...

Filmy, ktoré majú štýl

Kinematografia je spätá s módou už od čias, keď sa vo filme objavila prvá krásna žena. Návrhári totiž už v dvadsiatych rokoch minulého storočia chápali, že mekkou módy nie je len Paríž, Miláno či New York, ale hlavne Hollywood. V dobe, keď ľudstvo o internetovom...